Утеплення балкону

Утеплення балкону

Безліч сучасних квартир не вирізняються великими розмірами. Тому для збільшення своєї житлової площі власники квартир все частіше стали переробляти балкони і лоджії під додаткові повноцінні кімнати або з’єднувати їх з житловими кімнатами і кухнею.

Утеплення та оздоблення лоджії або балкона зсередини дозволяє позбутися вогкості і протягів у квартирі.

Будівельники рекомендують при виборі утеплювача для балкона або лоджії дотримуватися наступних правил:

Read More
Технологія монтажу мінеральної вати

Технологія монтажу мінеральної вати

Перш за все, при утепленні мінеральною ватою, фасад будівлі необхідно повністю очистити, прибрати все зайве. Потрібно домогтися максимально гладкої поверхні. Варто звернути особливу увагу на металеві деталі. Їх не повинно бути взагалі. Через рік вони зможуть покритися іржею, що буде дуже шкодити зовнішньому вигляду будівлі.

Read More
Чому тепло йде з вашого будинку ?

Чому тепло йде з вашого будинку ?

Основні причини втрати тепла у приміщеннях приватних будинків:

  1. потоки холодного повітря
  2. теплообмін його конструкцій з навколишнім середовищем.

У першому випадку тепло йде через негерметичність сполучень перекриттів, вікон і дверей з опорним елементом будівлі. У другому – через високу теплопровідність стін, недостатнє утеплення горища, цоколя та інших конструкцій будівлі.

Read More
Утеплюємо дах

Утеплюємо дах

Мінеральна вата є дуже ефективним теплоізоляційним матеріалом, оскільки вона прекрасно утримує взимку тепло, зменшуючи витрати на опалення, а влітку сприяє збереженню прохолоди всередині приміщення. За своєю структурою цей матеріал складається із найтонших волокон довжиною від 2 до 60 мм. Теплоізоляційні властивості мінеральної вати обумовлюються повітряними порами між волокнами, обсяг яких становить до 95% від загального скелетного обсягу матеріалу. Процес з укладання мінеральної вати – нескладний, не займає багато часу і є цілком під силу будь-якому пересічному громадянину.

Read More
Сфера застосування фольгованої базальтової вати

Сфера застосування фольгованої базальтової вати

Використання фольгованої базальтової вати ідеально підходить для утеплення приміщень. Крім того, вона дозволяє істотно заощадити під час опалювального сезону, і найголовніше – не схильна до загоряння.

Фольгована базальтова вата є відмінним теплоізоляційним матеріалом, який створює подвійний рівень захисту, перешкоджає виникненню втрат тепла і сприяє відбиттю теплової енергії всередину будівлі.

Read More
Утеплення мінеральною ватою

Утеплення мінеральною ватою

Утеплення стін мінеральною ватою і за зовнішнім виглядом, і за технологією монтування нагадує утеплення пінопластом, проте має декілька характерних відмінностей. Наприклад, утеплення стіни мінеральною ватою проводиться за допомогою спеціального клею, який для пінопласту не підходить. А клей для пінопласту, відповідно, не підходить для мінеральної вати.

Read More
Гідропоніка: використання кам’яної (базальтової) вати

Гідропоніка: використання кам’яної (базальтової) вати

Що таке гідропоніка?

Гідропоніка – це сучасний спосіб вирощування різних рослин, за якого коренева система знаходиться не в ґрунті, а у вологому повітряному середовищі. Як правило, для цього використовується субстрат з пористого і хімічно нейтрального матеріалу, який дозволяє корінню “дихати” і, одночасно з цим, дає можливість насичувати його необхідною для активного зростання кількістю мінеральних речовин. Волокниста структура кам’яної вати, в якій міститься до 18% повітря, підходить для цих цілей якнайкраще.

Read More