Утеплення будинку не витрата, а інвестиція. Подбай про утеплення свого житла влітку і економ до 40% на оплаті комунальних послуг, а 25% твоїх витрат на утеплення компенсує держава.

Що потрібно зробити, щоб почати економити просто зараз і скористатися дотаційним кредитом:

  • Звернутися в компанію «Технологія базальту» і наші менеджери Вам підкажуть, як правильно «утеплитись»
  • Компанія Технологія базальту надасть усі необхідні документи, та контактні дані менеджерів банку, які будуть проводити подальший супровід.
  • Після отримання Вами погодження кредиту ми надамо акти виконаних робіт та інші документи для того щоб Ви могли прозвітуватися перед банком.

Навіщо утеплятись?

В Україні на сьогоднішній день середньостатистична особа витрачає близько 260квт*год/м.кв.!!!! В ЄС ця сума становить 90-120 квт*год/м.кв.. Основною причиною таких надвитрат в наших помешканнях є стереотипи, звичка. Краще щомісяця платити менші суми ніж одного разу глобально вирішити дану проблему. Хоча суть полягає у тому, що ми не витрачаємо наші кошти, здійснюючи термо модернізацію будинку,утеплення – це наша інвестиція, яку частково і в доволі немалому обсязі сьогодні оплачує держава.
Ми ж зекономлені кошти інвестуємо в наше майбутнє, наших дітей, в свій добробут, а не в холодні стіни, вартість, яких постійно зростає.

Як виникають тепловтрати?

Як бачимо основною причиною виникнення тепловтрат є швидке охолодження внутрішніх стін будинку. Тобто при не утепленому будинку ми просто обігріваємо вулицю.

Компанія «Технологія базальту» пропонує вам рішення даної проблеми – це утеплення, термо модернізація ваших помешкань мінеральною (базальтовою) ватою.