Чому тепло йде з вашого будинку ?

Чому тепло йде з вашого будинку ?

Основні причини втрати тепла у приміщеннях приватних будинків:

  1. потоки холодного повітря
  2. теплообмін його конструкцій з навколишнім середовищем.

У першому випадку тепло йде через негерметичність сполучень перекриттів, вікон і дверей з опорним елементом будівлі. У другому – через високу теплопровідність стін, недостатнє утеплення горища, цоколя та інших конструкцій будівлі.

Зовнішня теплоізоляція збільшує акумуляцію тепла масивної частини стіни. Утеплена ззовні стіна при відімкненні системи опалення остигає повільніше в 6 разів, ніж огорожі з внутрішнім утепленням з таким же шаром утеплювача. Застосування легких огороджувальних конструкцій з якісно виконаною теплоізоляцією дозволяє знизити витрати на зведення стін і закладання фундаменту.

Вибір способу утеплення і теплоізоляційного матеріалу залежить від індивідуальних особливостей конструкцій стін. Критерієм вибору утеплювачів і способів монтажу є сукупність технічних особливостей будови і умов зовнішнього середовища.

Засоби утеплення фасадів будівель

Вибір типу утеплювача

Теплоізоляційний матеріал в складі різних теплоізоляційних систем для фасадів повинен володіти такими основними характеристиками:

  • міцність на стиск і зсув;
  • паропроникність;
  • мінімальне водопоглинання;
  • пожежна та екологічна безпека;
  • хімічна нейтральність до деталей кріплення.

Матеріал повинен мати достатню паропроникність, і водночас не затримувати вологу в своїй структурі. Необхідно, щоб паропроникність утеплювача була в 5 разів більше, ніж у ізоляції огорожі.

Найбільшу відповідність основним необхідним властивостям має мінеральна (базальтова) вата.

Залишити відповідь