Сфера застосування фольгованої базальтової вати

Сфера застосування фольгованої базальтової вати

Використання фольгованої базальтової вати ідеально підходить для утеплення приміщень. Крім того, вона дозволяє істотно заощадити під час опалювального сезону, і найголовніше – не схильна до загоряння.

Фольгована базальтова вата є відмінним теплоізоляційним матеріалом, який створює подвійний рівень захисту, перешкоджає виникненню втрат тепла і сприяє відбиттю теплової енергії всередину будівлі.

Цей матеріал добре поглинає звук, є стійким до процесів гниття, забезпечує паро- і гідроізоляцію, а також відрізняється екологічною чистотою, довгим терміном служби та еластичністю.

Формування фольгованої базальтової вати відбувається шляхом скріплення її волокон один з одним, без додаткового закріплювача. Цим вона істотно відрізняється від інших утеплювачів, у виготовленні яких використовують смолу, яка через певний час починає виділяти токсичні речовини.

Утеплювач у вигляді фольгованої базальтової вати дозволяє зекономити кошти на обігріві приміщення, оскільки здатний відбивати інфрачервоне випромінювання. Якщо цим матеріалом обробити покрівлю, то в теплу пору року в приміщенні буде прохолодно, а в холодну – природно тепло.

Фольгована базальтова вата досить зручна у монтажі, а головне – їй не характерна усадка, тому можна не боятися появи зазорів. Температурні межі, що дозволяють її використання, є досить великими: від -200 до +700°С. У будівлі, де використали цей теплоізоляційний матеріал НЕ буде протягів, туди не проникне радіація, натомість встановиться максимально комфортний внутрішній клімат.

Застосовують фольговану базальтову вату і для внутрішньої, і для зовнішньої ізоляції житлових будівель, приміщень виробничого чи адміністративного характеру. Як правило, обробляються не лише стіни, стелі й підлоги, а також системи водного постачання, вентиляції, системи кондиціонування, холодильні камери та різноманітні резервуари. Фахівці радять використовувати фольговану базальтову вату для утеплення балконів, мансард, заміських споруд, оранжерей та розплідників.

Якщо Ви застосуєте цей матеріал для утеплення лазні або опалювальної системи, то фольга, що має «ефект відбиття», забезпечить максимальний тепловий результат.

Під час монтажу теплової ізоляції з «ефектом відбиття», фахівці рекомендують залишати зазор для повітря, розміром приблизно 1,5см – 2см. Монтують цей матеріал внакладку, стики склеюють клейкою стрічкою (скотчем) на алюмінієвій основі, щоб отримати ідеальну поверхню, здатну до відбиття і пароізоляції.

Залишити відповідь