Технологія базальту

ЦЕ УКРАЇНСЬКИЙ ВИРОБНИК , ЯКИЙ СПЕЦІАЛІЗУЄТЬСЯ НА ВИРОБНИЦТВІ БАЗАЛЬТОВОЇ ВАТИ

«Технологія базальту» виготовляє високоякісні теплоізоляційні матеріали під брендом «Izolux premium”, які відмінно зарекомендували себе на українському ринку. Продукція виготовляється лише на високотехнологічному італійському обладнанні. Кваліфікований персонал та новітні технології забезпечують високу якість утеплювача, яка повністю відповідає,як українським так і європейським стандартам.

Пріорітетом для нашої компанії є клієнт і задоволення його потреб.

Виробництво вати «Izolux Premium» - є відтворенням природного процесу всередині діючого вулкану. При температурі близько 1500 С відбувається плавлення, прядіння та охолодження лавоподібних речовин в контрольованому середовищі. Максимально наближені до природніх умов, умови розплаву каменю забезпечують високу концентрацію базальту в мінераловатних виробах «Izolux Premium».
Мінеральна вата «Технологія базальту» - екологічний, негорючий, довговічний і якісний будівельний матеріал, який не втрачає з часом форму та якісні характеристики. « Izolux Premium» має чудові звукоізоляційні, теплопровідні, водовідштовхувальні і температурні показники.

Чому варто утеплюватися з «Технологією базальту»

це якісний продукт, виготовлений на основі 100% чистого каменю базальту, найвищий показник кислотності в Україні і в Європі серед мінераловатних виробів
широкий асортимент високоякісної продукції для Вашого будівництва та кваліфіковані консультації з використання мінеральної вати, які допоможуть знайти ефективне рішення у питанні Вашої будівельної чи технічної ізоляції
економія до 45% на опаленні будинку
сучасне високотехнологічне обладнання